• Page 2 of 2
  • «
  • 1
  • 2
Forum moderator: delikates, strelac  
Forum » Međuljudski odnosi » Upoznavanje » Opiši sebe u par reči
Opiši sebe u par reči
unforgettable Offline
3 posta
Reputacija: 0
Pokloni: 0
Korisnik
Datum: Nedelja, 22/Jul/2018, 10:36 | Post # 16
par reci...hmmmm
Ja sam sve ono sto nikad ne bi ni pretpostavili ...I nisam ama bas nista od onog sto bi se moglo reci o meni na prvi
pogled!!!..
Ja sam dosadna, bezobrazna, slatka, zla, glupa..smotana..uvek nasmejana, posebna, drugacija, razlicita..savrsena,         nedostupna, zeljena..tiha i svoja biggrin

One day you will wake up and there won't be any more time to do the things
you've always wanted...Do it now..
Helen2 Offline
76 postova
Reputacija: 145
Pokloni: 93
Vip
Datum: Ponedeljak, 04/Mar/2019, 22:24 | Post # 17
Ja sam matora, čangrizava, sitničava, mnogo ozbiljna (što ste mogli na čatu da vidite biggrin ) pre podne mrzim samu sebe, popodne ceo svet itd. E, ovo je bio opis mene kao ličnosti kakav bi svi možda očekivali zbog mojih godina, a stvarnost je sasvim drugačija, na sreću smile U životu sam kako ono kažu ovako stari ljudi, dva puta "pobegla grobaru sa lopate" biggrin i od tada promenila mnogo toga u svom životu. Znači, volim da se šalim, volim da komuniciram sa ljudima, volim život, a najviše volim moju porodicu zbog koje i živim. smile To je u par reči kratak rezime moje ličnosti kao gledaoca na ovom predivnom sajtu!

"Nikad se ne raspravljaj sa budalom jer će te prvo spustiti na svoj nivo, a onda potući svojim iskustvom"! Mark Twain
Profil Cover
Forum » Međuljudski odnosi » Upoznavanje » Opiši sebe u par reči
  • Page 2 of 2
  • «
  • 1
  • 2
Search: