• Page 2 of 2
  • «
  • 1
  • 2
Forum » Informacije » Informacije o serijama » Predloži seriju (Predložite seriju koju biste voleli da gledate)
Predloži seriju
Datum: Sreda, 15/Jul/2015, 16:31 | Post # 1
Predlozite seriju koju nemamo. Pre toga proverite dali postoji prevod na titlovi.com,prijevodionline.org i td.
Ukoliko se nađe neko iz uredništva koji će raditi seriju ista će biti dodata. Trenutno smo zatrpani zahtevima i serijama koje su u toku pa imajte razumevanja i strpljenja smile
alfa Offline
6 postova
Reputacija: 3
Pokloni: 2
Vip
Datum: Subota, 16/Mar/2019, 01:59 | Post # 16
Iskreno, ni ja ne volim te zatvorene grupe tipa njihovog sajta gde treba debelo da zasluzis ne bi li ti nesto dali. Ne znam sto svoj rad vrednuju vise od istoga na ostalim sajtovima gde je sve otvorenog tipa, dostupno svim posetiocima. .

Znam ja da vi ne dirate titlove.... Nisam se bas lepo izrazio pa je ispala dvosmislena recenica. To "krisom, njima iza ledja" - nije se odnosilo na menjanje njihovog titla i brisanje imena autora krisom...  Mislio sam ako se dobije njihov titl pa postavi na sajt bez njihove dozvole da bi tada imalo problema sa buducim dobijanjem prevoda... Moja greska i brzopleto pisanje. Izvinjavam se.

"Don't drink and drive, take joint and fly"

Poruku je menjao-la alfa - Subota, 16/Mar/2019, 02:05
Profil Cover
Admin Offline
82 posta
Reputacija: 3
Pokloni: 5
Administrator
Datum: Subota, 16/Mar/2019, 21:43 | Post # 17
Znaju oni kako ovo funkcionise. Davanjem titla jednoj osobi dali su ga svima jer titl moze da se iskopira sa ovakvih sajtova. 
Ja se postavljam kao korisnik, jako bi mi smetalo da me neko uslovljava da bih skinuo 1 titl dnevno. 
Uostalom alexa rank govori koji prevodilacki sajt je broj 1 na ovim prostorima, zato sto posteno posluju.

For emergency purposes only.
Profil Cover
autobus online
21 post
Reputacija: 52
Pokloni: 28
Vip
Datum: Nedelja, 17/Mar/2019, 19:59 | Post # 18
https://u.to/FnDwFA
https://u.to/F3DwFA

hvala unapred..
Profil Cover
Forum » Informacije » Informacije o serijama » Predloži seriju (Predložite seriju koju biste voleli da gledate)
  • Page 2 of 2
  • «
  • 1
  • 2
Search: