• Page 1 of 1
  • 1
Forum » Tehnička podrska » Vaši problemi vezani za bioskop » Pomoć oko filmova i plejera
Pomoć oko filmova i plejera
Datum: Subota, 23/Jul/2016, 17:49 | Post # 1
Prvo da vas napomenem da sadržaj ne mozete gledati ukoliko imate instaliran adblock.
Oni koji su ga rucno instalirali znace i da ga deinstaliraju,a oni koji koriste noviju verziju Opere treba da urade kao na slici ispod.

Naime,nova Opera pretrazivac ima u sebi ugradjen adblock koji morate deaktivirati kako bi mogli da gledate filmove i serije,a to cete uraditi kao na slici:

Ovo vazi za Gk plugin tj player 4 koji slabo koristimo jer zahteva flash player. Opera i Mozila firefox nemaju ugradjen flash player pa na nekim verzijama na multiplayer linku mozete videti gresku: 

To znaci da nemate instaliran flash player u svom pc-u. Da downloadujete i instalirate flash player idite na link Flash player download. Nakon sto ga instalirate refresujte stranicu kako bi imalo efekta.

Trenutno postoje 3 plejera 
Koristenje plejera je jednostavno. Sve je prikazano na slikama ispod.

Dodaci: 7684865.png(273.9 Kb) · 9073649.png(155.3 Kb) · 3400107.png(358.2 Kb) · 1090152.png(201.3 Kb) · 8077338.png(130.4 Kb) · 2161933.png(7.9 Kb) · 2173973.png(373.2 Kb) · 4365763.png(115.0 Kb) · 3809548.png(364.5 Kb)
hame Offline
3 posta
Reputacija: 0
Pokloni: 0
Vip
Datum: Utorak, 26/Dec/2017, 16:16 | Post # 2
pozz admine imam problem u vezi openloada,ne radi  ima evo 3 dana,samo crna slika,mijenjo sam i browsere,i firefox i chromu isto
Admin Offline
29 postova
Reputacija: 4
Pokloni: 6
Administrator
Datum: Petak, 29/Dec/2017, 02:18 | Post # 3
hame, niz faktora moze da dovede do tog problema. Ali najcesce je to neki program koji blokira plejer. (adblok)

For emergency purposes only.
Profil Cover
LeoTron Offline
1 post
Reputacija: 0
Pokloni: 0
Korisnik
Datum: Cetvrtak, 01/Mar/2018, 18:32 | Post # 4
Dobro vece,ja uglavnom imam problem sa link 2,prvi radi uvek, retko da nece, a kada prebacim pise ta, o za TM da se instalira, koji mi je instaliran i radio je svuda, sad kada sam video ovoliki sadrzaj filmova naravno da trazim da pogledam neke koje nisam davno, ali ponavljam nemam nikakv add blok, cak kada pokusam da instaliram dobijam upozorenje da sajt nije siguran, to samo kada pokusam preko linka 2, pa ako mozete biti ljubazni da mi kazete sta nije uredu,jer nisam imao problema uglavnom i ako ima to uglavnom otklone za kratko vreme, hvala jos jednom i pohvale sve za toliko filmova, samo da jos mogu da ih pogledam sve.

Dobrom se dobrim vraca,a ostati dosledan istom i kada vam to nerade jos vise.
Admin Offline
29 postova
Administrator
Datum: Cetvrtak, 01/Mar/2018, 21:00 | Post # 5
LeoTron, instalacija ekstenzije ide preko google-a tako da ne znam kako moze da izlazi upozorenje da sajt nije bezbedan. Kada kliknete na instalaciju ekstenzije preusmeravate se na chrome-extension..
Ako ti izadje upozorenje kopiraj url iz adres bara pa nam ostavi. I napisi koji pretrazivac koristis.

Profil Cover
markodejic Offline
27 postova
Reputacija: 1
Pokloni: 1
Vip
Datum: Utorak, 06/Mar/2018, 14:35 | Post # 6
Dodao bih tutorijal o plejerima koje Google Chrome prepoznaje kao "nesigurne skripte"

Desilo se sigurno mnogima da im umesto player-a stoji samo crno bez ičega.

Google Chrome neke od player-a koje admini koriste prepoznaje kao nesigurne pa se može desiti da vas potajno pita da odobrite. Potrebno je svega dva klika, ali ko ne zna može napustiti sajt sa mišljenjem kako film ne radi. Evo kako rešiti... Kada dođete u situaciju da se ovako nešto pojavi primetićete da u skroz desnom delu adres-bara imate mali crno-beli štit sa nekom crvenom tačkicom.

Zatim Vam se otvori prozor koji Vas pita da li da pokrenete nesigurnu skriptu.

Kada kliknete na "učitaj..." stranica sa željenim filmom ili serijom će se ponovo učitati ali ovog puta će player da radi.

Nadam se da sam pomogao, uživajte!
Dodaci: 1184538.jpg(270.8 Kb) · 5217506.jpg(277.0 Kb) · 7281101.jpg(300.2 Kb)

Profil Cover
Admin Offline
29 postova
Administrator
Datum: Subota, 10/Mar/2018, 23:49 | Post # 7
markodejic, mi nasim korisnicima ne savetujemo da ucitavaju unsafe skripte jer ce onda domen biti flagovan i neke druge opcije nece raditi. 
Plejer savrseno radi i bez tvog saveta. To sto je nekome crna slika je do njihovih racunara,programa itd.

Profil Cover
Forum » Tehnička podrska » Vaši problemi vezani za bioskop » Pomoć oko filmova i plejera
  • Page 1 of 1
  • 1
Search: