• Page 3 of 3
  • «
  • 1
  • 2
  • 3
Forum » Tehnička podrska » Info centar » Predlozi i pohvale na novi dizajn sajta
Predlozi i pohvale na novi dizajn sajta
brunni Offline
8 postova
Reputacija: 0
Pokloni: 0
Korisnik
Datum: Cetvrtak, 30/Mar/2017, 11:57 | Post # 31
Stranica je super neznam kako se financira opcije sms poruka nema a trebala bi biti barem to.

Dalje ja sam slucajno trazio Vikinge i nabaso ovdje tako da dosta ljudi vjerovatno za ovo jos i nezna ,dakle  fali sto vise reklama evo ja am malo ucinio za to.
  https://www.facebook.com/exyuworld/?fref=ts
Hvala jos jednom tko je ovo osmislio ja sam prije tri dana klikno ovu stranicu i nespavam negasim komp hahaha
pozdrav svima
Profil Cover
stapi Offline
1 post
Korisnik
Datum: Cetvrtak, 11/May/2017, 19:32 | Post # 32
Sajt kako za koga,za mene je ok ,malo mi fale dugmici za narednu i prehodnu epizodu,i ako bi mogao da se doda nekakav brojac ili dugme da znamo gde smo stali,na kojoj epizodi,inace ovako stalno tragam za poslednjom odgledanom epizodom ... samo jedan checkbox :)
markodejic Offline
27 postova
Reputacija: 1
Pokloni: 1
Vip
Datum: Petak, 19/May/2017, 13:12 | Post # 33
Licno mi se mnogo svideo ovaj dizajn sajta... Bas je po mom ukusu i pregledan je sasvim dovoljno.. Malo bih kritikovao korisnicki interfejs ali to je nebitno ako ostalo radi bez problema... Takodje reklame i popup su u granicama normale sto je veoma dobro jer ne tera ljude sa sajta kao pojedinci. Razumem ja pare i sve ali sto je mnogo mnogo :)

Profil Cover
Mister_Tuko Offline
1 post
Vip
Datum: Cetvrtak, 14/Sep/2017, 23:57 | Post # 34
Izvinjavam se strelcu sto sam ga malo pecnuo, celi dan sam bio nervozan. :)

Od kako sam vip, vise mi ne iskacu reklame, a ne moram ni kodove da kucam. Odlicni ste. Samo cu ovde gledati filmove.  papa
trmrt Offline
14 postova
Korisnik
Datum: Cetvrtak, 21/Sep/2017, 22:20 | Post # 35
Moglo bi se malo  sredi  ovaj kod sto moras za svaki komentar  ili u chtu   da kucas  da bi mogao posaljes tekst.  Makar da registrovani ne moraju to stalno da potvrdjuju.

NM

Poruku je menjao-la trmrt - Cetvrtak, 21/Sep/2017, 22:23
Helen2 Offline
76 postova
Reputacija: 145
Pokloni: 93
Vip
Datum: Utorak, 04/Sep/2018, 20:53 | Post # 36
Ja jedno duže vreme nisam bila na sajtu iz zdravstvenih razloga, ali nisam ni videla ovu temu. Mogu samo da kažem da sam na internetu pronašla dosta sajtova sa sličnim sadržajem, ali.. Bez ikakve namere da "poltronišem" htela sam vam kažem da ni jedan sajt nije ovako lepo uradjen i ima prelepih filmova i serija. Posebno bih pohvalila administratore i moderatore jer skoro da i nema player-a koji ne rade, a iako se prijavi kvar, veoma brzo se popravi, čak ako gledaoci i na čatu napišu za neki player, što je na drugim sajtovima nezamislivo. Hvala vam za sve lepe serije i filmove i nadam se da će te tako i u buduće uspešno raditi na radost svih nas koji smo ovde!

"Nikad se ne raspravljaj sa budalom jer će te prvo spustiti na svoj nivo, a onda potući svojim iskustvom"! Mark Twain
Profil Cover
autobus Offline
22 posta
Reputacija: 52
Pokloni: 28
Vip
Datum: Utorak, 18/Dec/2018, 17:07 | Post # 37
Sajtovi koji pruzaju ovakve usluge su uglavnom slicni, ono sto izdvaja ovaj sajt i cini ga BOLJIM od drugih je tim koji stoji iza. Nemam reci da izrazim zahvalnost svim clanovima tima, na ulozenom trudu i vremenu da bi nama pruzili zabavu. Zato puno srece i uspeha  u daljem radu...
Profil Cover
TASA Offline
146 postova
Reputacija: 81
Pokloni: 71
Vip
Datum: Petak, 21/Dec/2018, 18:42 | Post # 38
Nemam nikakve zamerke, sajt je super. Samo me zanima hoće li postojati mogućnost da sami članovi menjaju boju svog nicka ? Npr u belu ili neku drugu nežniju nijansu. Hvala unapred na odgovoru.
Profil Cover
Admin Offline
29 postova
Reputacija: 4
Pokloni: 6
Administrator
Datum: Subota, 22/Dec/2018, 00:53 | Post # 39
TASA, odgovorio na chatu, pa i ovde. Ne. Jednostavno mora da se zna ko kosi a ko vodu nosi kako bi se reklo u narodu. Takav je sajt da tako mora. Korisnici moraju znati na koga da se oslone,ko je admin,mod,itd a to presude obicno po boji.

For emergency purposes only.
Profil Cover
Forum » Tehnička podrska » Info centar » Predlozi i pohvale na novi dizajn sajta
  • Page 3 of 3
  • «
  • 1
  • 2
  • 3
Search: